mateusz612

Jelcz M121MB

320 posts in this topic

:o Wow,A zrobisz go całego (skrypty itp)?

@Mychas Tak to ten sam co w VirtualBus

0

Ten sam co w VB tylko, z licznymi poprawkami, koła, drzwi, kierownica i parę przycisków już jest, teraz pracuje nad światłami i wyświetlaczami.

0

Twój Jelcz mateusz612 to mój ulubiony, nie koniecznie nisko wejściowy. Chodzi mi bardziej o przód i tył autobusu. Najbardziej uwielbiam wersję wysoko podłogową 120M/2. U mnie w Lesznie pozostały dwa takie http://cms.halpress.eu/files/3191/p1010329.jpg

Jeden jest też nowszy już z nowym wyglądem i silnikiem Iveco http://cms.halpress.eu/files/3191/p1030605.jpg

Ja wolę tą starszą wersję. Dlaczego nie masz założonego tematu, że robisz taki wóz. Długo on już powstaje, jaki etap prac, jakaś dobra wiadomość na temat wydania tego autobusu ???

0

Twój Jelcz mateusz612 to mój ulubiony' date=' nie koniecznie nisko wejściowy. Chodzi mi bardziej o przód i tył autobusu. Najbardziej uwielbiam wersję wysoko podłogową 120M/2. U mnie w Lesznie pozostały dwa takie http://cms.halpress.eu/files/3191/p1010329.jpg

Jeden jest też nowszy już z nowym wyglądem i silnikiem Iveco http://cms.halpress.eu/files/3191/p1030605.jpg

Ja wolę tą starszą wersję. Dlaczego nie masz założonego tematu, że robisz taki wóz. Długo on już powstaje, jaki etap prac, jakaś dobra wiadomość na temat wydania tego autobusu ???

[/quote']

Jeszcze przede mną sporo roboty, jak zacznę się bawić skryptami to założę temat.

0

A tak się będzie sprzedawało bilety :

28579035.th.jpg

Od ostatniego postu jest już zrobione :

Ludzie chodzę i siadają poprawnie

Wyświetlacze

Lusterka

Pewnie jeszcze coś, ale zapomniałem

Model powstaje przy pomocy użytkownika Darek59

0

Piękne będzie sprzedawanie biletów :)

PS.Super model :)

0

Mateusz612, pokaż jeśli to nie kłopot screeny prezentujące działające wyświetlacze, oraz całokształt modelu. :) Na pierwszy rzut oka, do poprawy widzę tą szybę oddzielającą kabinę kierowcy od przestrzeni pasażerksiej, ona ma być chyba cała przyciemniona, nie zaś trójkątami, popraw mnie jeśli się mylę.

0

Mateusz612' date=' pokaż jeśli to nie kłopot screeny prezentujące działające wyświetlacze, oraz całokształt modelu. :) Na pierwszy rzut oka, do poprawy widzę tą szybę oddzielającą kabinę kierowcy od przestrzeni pasażerksiej, ona ma być chyba cała przyciemniona, nie zaś trójkątami, popraw mnie jeśli się mylę.

[/quote']

Ta szyba idzie do poprawy.

Poprawki będę robił na końcu

61414037.th.jpg

W przyszłości zniknie 3 linijka na wyświetlaczu i poprawię przód.

0

Autobus wygląda coraz lepiej, jak to dobrze że są ludzie którym chce się tworzyć modele.

Odnośnie wyświetlaczy - a czy nie można (z uwagi na prawa autorskie bądź problemy techniczne) zrobić takich wyświetlaczy jak w MANach? One jakoś tak dużo bardziej realistycznie wyglądają.

0

Autobus wygląda coraz lepiej' date=' jak to dobrze że są ludzie którym chce się tworzyć modele.

Odnośnie wyświetlaczy - a czy nie można (z uwagi na prawa autorskie bądź problemy techniczne) zrobić takich wyświetlaczy jak w MANach? One jakoś tak dużo bardziej realistycznie wyglądają.

[/quote']

Ale o co dokładnie Ci chodzi z wyświetlaczami, mógłbyś rozwinąć ?

0

Wyświetlacz, ten przedni (widoczny na obrazku), w Twoim autobusie ma inną czcionkę niż te w MANach dostępnych w OMSI. Wg mnie bardziej realistyczny wizualnie i ładniejsze są te z Manów.

0

Gratulacje. To jest ten sam gniot, jak we VBUSie. Był i jest to mój ulubiony autobus, a to wszystko dzięki autorowi. Nie zawiedź Nas (przede wszystkim mnie :P).

0

No no no, Jelcz wygląda znakomicie. Gdy już dodasz mu oszklenie to dopiero będzie wyglądał jak przeniesiony z "reala". Powodzenia, czekam z niecierpliwością!

0

Wyświetlacz' date=' ten przedni (widoczny na obrazku), w Twoim autobusie ma inną czcionkę niż te w MANach dostępnych w OMSI. Wg mnie bardziej realistyczny wizualnie i ładniejsze są te z Manów.

[/quote']

A moim zdaniem powinniśmy właśnie wreszcie zrobić jakieś własne wyświetlacze, nawet kosztem początkowego wyglądu i realizmu. Autobus zostanie wydany, popracujemy wspólnie nad tym (o ile Autor się zgodzi) i może wreszcie będzie coś na wzór Pixel'a albo R&G. Również życzę powodzenia w pracach.

0

Wyświetlacz' date=' ten przedni (widoczny na obrazku), w Twoim autobusie ma inną czcionkę niż te w MANach dostępnych w OMSI. Wg mnie bardziej realistyczny wizualnie i ładniejsze są te z Manów.

[/quote']

A moim zdaniem powinniśmy właśnie wreszcie zrobić jakieś własne wyświetlacze, nawet kosztem początkowego wyglądu i realizmu. Autobus zostanie wydany, popracujemy wspólnie nad tym (o ile Autor się zgodzi) i może wreszcie będzie coś na wzór Pixel'a albo R&G. Również życzę powodzenia w pracach.

W tym Jelczu będą Wyświetlacze na wzór R&G

0

Kiedy wydanie??

Ostatnie ostrzeżenie słowne. Każde następne pytanie tego typu będzie traktowane jako spam! I dotyczy to każdego użytkownika tego forum.

0

Autobus zapowiada się naprawdę łanie powodzenia przy dalszej pracy (nieznany nam autorze :D)

0

Autor nowy, ale mam nadzieję, że z czasem nie straci zapału do pracy. Jeżeli dojdzie do wydania tego modelu, to łatwo już będzie przerobić go na inne wersje. Mam na myśli nowszy tył i przód jak to robiono przy naprawach głównych są chyba takie w KM Łomianki. Wydanie tego modelu wzbudzi zazdrość zagranicznych fanów :P

0

Autor nowy' date=' ale mam nadzieję, że z czasem nie straci zapału do pracy. Jeżeli dojdzie do wydania tego modelu, to łatwo już będzie przerobić go na inne wersje. Mam na myśli nowszy tył i przód jak to robiono przy naprawach głównych są chyba takie w KM Łomianki. Wydanie tego modelu wzbudzi zazdrość zagranicznych fanów :P

[/quote']

Dla czego twierdzisz, że jestem nowy ?? Owszem wydałem jeden model, ale na kompie mam ich sporo... Jak wydam tego, to i zacznie wychodzić cała gromadka Jelczy, mam nadzieję, że przegubowe też.

I mam nadzieję, że wzbudzi zazdrość ;)

PS. : Zaraz wrzucę jakiś filmik z Jelczem.

0

Model na prawdę znakomity, jeszcze dużo pracy przed tobą ale wytrwasz do końca prawda ?

Powodzenia życzę :)

0

Kiedy wydanie??

Wtedy, kiedy znikniesz z takimi pytaniami.

0

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.