Gość Heir

Bus Simulator 3D (Android / iOS)

16 postów w tym temacie

Od niedawna w Google Play możemy odnaleźć aplikację Bus Simulator 3D.

Jest to kapitalny symulator autobusów na nasze smartfony. Biorąc pod uwagę, że projekt dopiero się rozwija, postępy autorów są genialne.

Do dyspozycji mamy wiele modeli autobusów ( w tym także przegubowiec! ), które co prawda nie są oznakowane odpowiednią firmą, ale znawcy bez problemu powinni rozpoznać modele. Twórcy przygotowali nam dwa tryby gry: Career Mode, w którym rozwozimy pasażerów po przeróżnych miejscach (aktualnie 24 darmowe misje do przejścia) oraz Free Ride Mode, w którym z kolei wybieramy autobus i jeździmy bezcelowo po mieście.

Graficznie gra przedstawia się genialnie, a jakość wykonania autobusów z zewnątrz można śmiało porównać do OMSI. Przyczepić się można jednak do mapy, gdyż jest raczej pustawa. Mankamentem gry jest także fakt, że misje są na czas przez co nie za bardzo możemy przestrzegać przepisów, aby zdążyć. Nie możemy pominąć dość słabego AI, które respi się jedno na drugim.

Autorzy jednak dość szybko wypuszczają aktualizację dodając nowe mapy, autobusy oraz naprawiając błędy.

Gra jednak ma olbrzymi potencjał i idealnie wypełni puste miejsce OMSI gdy jesteśmy w podróży. Grę testowałem na moim Samsungu Galaxy Note i na tak dużym wyświetlaczu to prawdziwa frajda.

Szerokiej drogi życzę - ANDROID ZNÓW GÓRĄ :D!

Tutaj trochę mediów:

[justify][align=justify]

[/justify]

[justify]bus-simulator-3d-7-1-s-307x512.jpg[/justify]

[justify]

Bus+Simulator+3D+v1.1.0+APK+Android+1.jpg[/justify]

[justify]Bus+Simulator+3D+v1.1.0+APK+Android+2.jpg[/justify][/align]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe i interesujące, bardziej mi to przypomina Bus Drivera z PC, nie pogram bo się zatrzymałem w erze telefonów z grami symbian bądź java, android fakt faktem ciekawy, ale nie tego wymagam od telefonu komórkowego i rzadko takich używam.Dobra rozrywka gdy się siedzi w jakiejś poczekalni w urzędzie, zusie itp. U mnie w podróży by mi się nie przydało, bo podczas podrózy pociągiem mam inne zinteresowania w oczekiwaniu na pociąg (chyba, że czekam na małym "dworcu" na wsi, ale wtedy ciekawe fotki można zrobić, ma to swój urok), a w podróżowaniu autobusem mam okno do rozrywki (no chyba, że jest noc)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
na jakim fonie w to grasz?

Napisałem, że Samsung Galaxy Note.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś pobrałem tą grę, i się zawiodłem. Co włącze to wywala mnie z gry. A szkoda :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na moim Sony Xperia T działa bez zacinek, jednak usunąłem praktycznie po kilku minutach gry, gdyż żeby dojść do przeguba (na czym mi najbardziej zależało) trzeba chyba grać w to kilka miesięcy (dużo potrzebnego XP).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem może ze 3 dni i to po kilkanaście minut i bardzo szybko bujałem się autobusem, który jest o jeden dalej niż przegubowiec. Tak więc odblokowanie autobusu przegubowego to żaden wyczyn. Nie wprowadzajmy się nawzajem w błąd jeśli nie mamy wiedzy.

Żeby można było pograć bez przeszkód potrzebny jest układ graficzny w naszym smartfonie (od Mali-400MP w górę).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm...

Pobrałem dziś (Jest też wersja na iOS).

Na iPhone 5 chodzi pięknie, nawet się nie przytnie...

Co do samej gry to powiem tak graficznie może i nie powala, jednak model autobusu z zewnątrz wygląda genialnie.

Można się przyczepić do wnętrza autobusu no i do tego, że na drodze jak dotąd nie spotkałem ani jednego pojazdu (Grałem jak narazie tylko w trybie "Free Ride").

Generalnie jak na możliwości telefonów, nie jest źle.

Polecam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowałem grę niedawno na moim Prestigio MultiPhone 3540 DUO i powiem, że została wykonana naprawdę dobrze jak na możliwości Android-a :P. Grafika jest całkiem dobra (ciekawym efektem są wizualne uszkodzenia autobusu, występujące podczas obijania się o słupy i samochody xD), optymalizacja również na wysokim poziomie, leveli dosyć sporo, a że niektóre są długie (jeden przechodziłem jakieś 20 minut) to całej gry wcale tak szybko nie przejdziemy więc mamy rozrywkę przynajmniej przez jakiś czas 8). Chyba jedynym minusem są błędy (na szczęście nie przeszkadzają w prowadzeniu pojazdem) - czasem ruch uliczny zachowuje się dziwnie (w zasadzie jeżdżą normalnie ale sporadycznie możemy się spotkać z niecodziennym widokiem - zderzenie trzech pojazdów, z których jeden stoi całkowicie w pionie ale dobrze, że autorzy zachowali chociaż trochę realności, wprowadzając możliwość wypadków :D) i pewna niedoróbka (polega na tym, że w niektórych miejscach na mapach można przejeżdżać przez ściany budynków, a tym samym wypaść poza mapę - jednak jeśli ktoś jeździ rozsądnie to nie powinno mu się to przydarzyć xD). Ogólnie polecam ! Fajnie, że gierka nic nie kosztuje :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja przygoda z tą grą:

1.Ściągnąłem i zainstalowałem tę grę na tableta.

2. Udało mi się odpalić grę.

3.Włączyłem sobie autobus:

- usłyszałem ciekawe dźwięki gry

- było też ciekawe otoczenie początkowego miejsca

-a tu... nie działa sterowanie pojazdu. Nie mogę odjechać, skręcić.:(

4.Spróbowałem odpalić tę grę jeszcze raz.

5.Niestety taki sam skutek.:(

6. Odinstalowałem BUSA SIMULATORA.

Niestety jeden poważny błąd :facepalm: zniweczył moje plany jazdy autobusem na tablecie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

grałem w tą grę na tablecie i super jest

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do znawców, czy gra pójdzie bez ścinek na 4.2.2 Jeally Bean ? 1.2Ghz x2 ??

Z góry dzięki ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam 4.1.1 Jelly Bean, procesor 1x1GhZ i chodzi bez ścin, tylko niektóre mapy lekko się przycinają. Myślę więc, że na Twoim urządzeniu będzie działać bez problemu :).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra chodzi ładnie tylko mam 2 pytania.

1) Jak odblokować 3 i 4 poziom

2) Czemu samochody niekiedy się obracają i wywalają?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1) zapłać a adblokujesz

2) Bugi nie dopracowanej gry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyszła kontynuacja gry "Bus Simulator 2015" z możliwością gry ... multiplayer.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta