Gość nicer34567

Projekt Śląsk

77 postów w tym temacie

Aktualnie nie planuję, pójdę bardziej w kierunku Tarnowskich Gór lub Katowic, natomiast jeśli ktoś będzie chciał, to mogę się zgodzić na takową modyfikację :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, no... szykuje się SUPER mapa.

A myślisz może na zrobieniu skróconej wersji 185.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O raju, długo nic się nie działo w temacie :D

Nudne, niezwykle nieistotne ogłoszenia parafialne:

Na mapie nie pojawią się Gliwice, przynajmniej nie z mojej ręki, gdyż plany co do mapy mam na najbliższe 5-6 wydań.

Linia 185 zapewne pojawi się w swoim czasie, jednak nie ma szans na nią w tej oraz następnej wersji, gdyż one zostaną przeznaczone na linie siemianowickie.

Za to na samej mapie działo się dość sporo.

Jak już niektórzy wiedzą, plany uległy "drobnej" modyfikacji. Otóż, w pierwszej wersji będzie skrócona linia 196 kursująca na trasie Przełajka Pętla <-> Michałkowice Bytomska, oraz prawdopodobnie 30N, skrócone i skierowane do Michałkowice Bytomska/Budryka (później być może do Fabudu, aby zachować 3 warianty tej linii).

Na całej mapie został wymieniony asfalt, do wydmiany pójdą również krawężniki. Przebudowana została również pętla na Przełajce (wciąż trwają poboczne poprawki w okolicy). Ogólnie do końca prac nad tą wersją pozostało 650 metrów dla linii 196 oraz 1,9km dla linii 30N.

Oto kilka screenów, najprawdopodobniej już ostatnich przed wydaniem:

24901670654002448881.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nicer przechodziś samego siebie bardzo dobrze odwzorowałeś Michały; Bańgów i Przełajkę. Mam pytanie w której wersji planujesz wydać całą linie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Linia 196 będzie w całości w następnej wersji, najprawdopodobniej wraz z linią 96.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj.

Muszę powiedzieć, że bardzo porządnie to wygląda i nie mogę się doczekać wydania.

Pisałeś, że to prawdopodobnie ostatnie screeny przed wydaniem. Masz zamiar w najbliższym czasie podać datę wydania, czy wydasz mapę znienacka??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Biorąc pod uwagę zawirowania z innymi mapami oraz fakt, że zakończenie prac nad scenerią nie jest równoznaczna z jej wydaniem, powstrzymam się na razie z tym. Chciałbym najpóźniej do końca lutego ją wydać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, nie. Ja nie pytam kiedy ją wydasz, tylko czy poinformujesz wcześniej o zamiarze jej wydania, a to jest różnica;)

Ps. Szkoda, że Gliwic nie będzie:(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że nie najlepiej znam te tereny mojego hajmatu, więc odnośnie odwzorowania terenów się nie wypowiem, ale te screeny mają naprawdę niesamowity klimat. Dokładnie taki, jaki mógłbym się spodziewać po Górnym Śląsku. Nie chcę się zbytnio rozpisać, bo będzie to lanie wody - po prostu nie mogę się doczekać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam czy w projekcie Śląsk będzie linia 674???

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisząc, że będziesz się kierować w stronę Tarnowskich Gór masz na myśli linię 192? ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Linia 674 na 100% nie pojawi się w projekcie.

Pisząc o kierowaniu się w stronę TG miałem na myśli skróconą linię 5, aczkolwiek (duuużo później, od razu zaznaczam) później można pomyśleć o 192 i 114 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ładnie, dobrze, że wymieniłeś asfalt, bo ten dodaje klimatu.

Tylko mam jedną propozycję na skrzyżowaniu z ostatniego screena dodaj jeszcze z 2/3 billboardy, bo patrzyłem na google maps i tam jest chyba z 5 reklam, a u ciebie tylko 2 i przez to wydaje mi się tam jakoś tak "łyso".

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapa wygląda świetnie. Zapowiada się świetna mapa. Na duży plus zasługują urozmaicone podkłady. Oby tak dalej :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam kilka pytań:

1. (...)

2. Jakie będą miasta

3. Ile mniej więcej będą trwały kursy

[mod]Nie pytamy o datę wydania...! Por. 3b. 2.01.15/Piotrek[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z miast będą aktualnie tylko Siemianowice, a sama trasa to około 20-25 minut w zależności od linii i wariantu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam 2 pytania:

1.Do którego omsi robisz mapę???

2. Czy skoro chcesz kierujesz się na TG nie zrobiłbyś 820??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Tylko do OMSI2

2. Na razie nie, wszelkie decyzje nt. następnych linii będę podejmował po zakończeniu planu na następną wersję.

Wstępnie mogę powiedzieć, że być może pojawią się dodatkowe linie w tej, bądź następnej wersji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemce no coś pięknego.. nie wierzyłem w to że pojeżdżę po moim mały mieście ! :) Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy (fotki, porady itp) to pisz! Z chęcią wspomogę projekt na który już się nie mogę doczekać :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś połączenie Będzin>Sosnowiec>Katowice' date=' będzie?

[/quote']

Jeżeli takie połączenie to wątpie bo tunelu w katowicach nie da się zrobić.Pamiętam był już taki projekt i gościu na tym poległ

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że powinienem dostać platynową łopatę za odkopanie tematu, wiem też, że nie powinno się spamować autorów map w budowie pytaniami o datę wydania, ale strasznie korci mnie zapytać - czy projekt upadł? Z tego co pamiętam, to mapa była już ukończona (trzeba było usunąć "kilka skandali" :D). Czy Autor mapki zamierza ją poprawić i pokazać światu? Wiem, że zależy to od wydawcy i broń Boże nie naciskam, ale tak ładnie zbudowana, polska i prawie ukończona mapa aż prosi się o wydanie. Myślę, że wielu użytkowników zgodzi się ze mną w tej kwestii ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem' date=' że powinienem dostać platynową łopatę za odkopanie tematu, wiem też, że nie powinno się spamować autorów map w budowie pytaniami o datę wydania, ale strasznie korci mnie zapytać - czy projekt upadł? Z tego co pamiętam, to mapa była już ukończona (trzeba było usunąć "kilka skandali" :D). Czy Autor mapki zamierza ją poprawić i pokazać światu? Wiem, że zależy to od wydawcy i broń Boże nie naciskam, ale tak ładnie zbudowana, polska i prawie ukończona mapa aż prosi się o wydanie. Myślę, że wielu użytkowników zgodzi się ze mną w tej kwestii ;)

[/quote']

Oczywiście zgadzam się w tej kwestii. Również mam wielką nadzieję, że projekt nie upadł, bo chętnie pojeździłbym po tej mapce :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Czy na mapie będzie Wodzisław Śląski

Pozdrawiam?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.