L100

OMSI 2 dostępne już na aerosoft.com - przedsprzedaż

82 postów w tym temacie

Czyli podsumowując:

Mając wersje box (Niesamowite Maszyny), nie ma szans na rabat bez wysyłki płyty do nich (nawet na kupno wersji cyfrowej)?

A czy sklep aerosoftu umożliwia płatność PaySafeCard?

Jeżeli będą tworzyli utrudnienia z rabatem, czuję że mogą mieć problemy z klientami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mając wersję BOX (Niesamowite maszyny), wysyłasz im CD Key przy zakupie poprzez Aerosoft i możesz otrzymać wersję DOWNLOAD.

Jeżeli majac BOX'a chcesz również wymienić na BOX, to musisz wysłać im płytę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki. Jeszcze pozostała jedna kwestia. Wiesz może jak można zapłacić bez konta w banku, w sposób, w który nie zedrą ze mnie wielkiej kasy?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mając konta w banku to poprzez paysafe card najlepiej chyba ;)

Kupujesz "paragon" - takie coś w rodzaju doładowania do telefonu, tam jest kod pin. Przy zakupie poprzez Steam wpisuje się ten kod i gotowe ;)

Tak jest w Steam'ie, a czy Aerosoft daje taką możliwość to nie wiem.

Dodatkowo najtańsza przesyłka z Aerosoftu do Polski kosztuje 13,50€ ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie 5,50€?

Steam nie daje rabatu z tego co wiem, więc zaś odpada (no kurde, ponad 40 zł to trochę kasy jest!). Pytałem wcześniej o obsług PSC na aerosofcie i jakoś bez odpowiedzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy z tego nie korzystałem i tam jest coś takiego, mogę wybrać 100€, 50€ 25€ 10€ 5€(o ile mnie pamięc nie myli to chyba tak), czyli jak chce 29,99€ to kupuje to 25 + 5 czyż tak?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grot - Zamów stąd, będzie prościej: www.pilots.pl/product_info.php/products_id/700

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o kupno omsi 2 na aeorosoft za pomoca PaySafe Card jest to niestety niemożliwe. Aerosoft obsługuje tylko paypal i przelewy bankowe , czyli kupując sobie PCF to wykorzystać ją można do kupna OMSI 2 tylko na Steamie. Sama PCF jest w nominałach: 20, 30, 50, 100 lub 300zł , 29.99€ to na nasze około 123 zł czyli trzeba 100 + 30 ,nie sądze żeby na steam OMSI 2 było droższe niż te 30€ (ale wszystkiego można sie po nim spodziewać..) jest to jak narazie najlepsza opcja (przynajmniej dla mnie :D), karta PCF jest ważna rok od momentu zakupu, wiec nie ma co się martwić że pieniądze na karcie szybko przepadną. Ogólnie zakupy PCF są proste, szybkie i łatwe , przykładowy poradnik jak kupić gre na steam przy pomocy PCF:

@up: w sklepie: pilots.pl metodą płatności jest tylko przelew..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I 128 zł. To trochę dużo względem około 90 zł za wersję elektroniczną.

Przemyślę. Może zostanę przy jedynce i może poczekam na polskie OMSI2.

Przelew idzie w Polsce to koszt 2,50 na poczcie.

@Romuald: a nie musisz tego kupić w polskich złotych (zakładam że jesteś w Polsce), a następnie przewalutować na stronie PSC (2% prowizji)?

Też nigdy nie korzystałem z tej metody.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie wiem właśnie, założyłem konto na www.paysafecard.com/pl-pl/ i tam mam do wyboru kupony o wartości 100€, 50€, 25€, 10€, 5€, czyli rozumiem że przy robieniu przelewu, przy wykorzystaniu przelewy24.pl z konta bankowego, wyskoczy mi formularz z gotową kwotą w PLN, która będzie odpowiednikiem 30€.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś miał już okazję kupić OMSI 2 poprzez Aerosoft ? Gdzie mogę wpisać serial OMSI 1, aby mieć tą zniżkę na Download ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma jeszcze dostępnej wersji Download, będzie dostępna w środę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aha, czyli na dzień dzisiejszy nie ma możliwości zarezerwowania / kupienia wcześniej a klucz na Steam przyjdzie 11.12 o 18 ? Tylko w dniu premiery mogę zakupić wersję elektroniczną ze zniżką, tak ? Dobrze rozumiem :P ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma wcześniejszej możliwości zarezerwowania, tylko w dniu premiery ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To wersja PL pudełkowa nie wiadomo kiedy wyjdzie ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiadomo, ale jak zgaduje to na 100% kilka miesięcy minie zanim OMSI2 pojawi na polskich półkach sklepowych.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam dobrą wiadomość. Firma Pilots.pl przy zakupie grupowym może obniżyć cenę do 107 zł +koszty przesyłki, a w przypadku zakupu przez firmę nawet poniżej 100 zł. Naprawdę warto się zastanowić.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że z tą wiadomością możesz zgłosić się do któregoś z administratorów ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie dotyczące kupna OMSI 2 przez steam. Nigdy nie kupowałem tam gier więc moje pytanie - gdy kupię tam grę to jakiś kod mi przyjdzie na e-mile bym mógł ściągnąć na komputer? Jak nie trafiłem to jakby ktoś mógł mi pomoc w tej sprawie :) z góry dzieki !

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, przysla ci cd-key na email i wpisujesz go jak wchdzisz w dodaj gre-wpisz kod. Tam wpisujesz, steam sprawdza czy dobry kod, jak tak to gra dodaje ci sie do biblioteki i od razu pobiera.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak przyjdzie ci na meila kod a żeby móc pobrać grę:

1) Włączasz STEAM

2) Wchodzisz w Biblotekę

3) Naciskasz Dodaj grę -> Aktywuj grę na STEAM (patrz screen 1)

4) Otworzy ci się okno, naciskasz DALEJ później akceptujesz regulamin

5) Otworzy się okienko do wpisania kodu (patrz screen 2)

6) Wpisujesz kod naciskasz dalej

7) Jeśli wszystko zrobiłeś poprawnie pojawi ci się w bibliotece gra OMSI 2 najeżdżasz na nią i klikasz instaluj (screen 3)

8) Wyskoczy ci okienko informacyjne i wybierasz tam np. czy chcesz skrót na pulpit itd. Klikasz dalej dwa razy (screen 4)

9) Rozpoczęło się pobierania poczekaj aż będzie 100% później STEAM automatycznie zainstaluje ci grę i możesz nacisnąć przycisk graj i gra się włączy (screen 5)

Screen 1

z4t7.jpg

Screen 2

tq6c.JPG

Screen 3

dlzw.jpg

Screen 4

nwdh.jpg

Screen 5

muk5.jpg

Powinno to pomóc wszystkim zainteresowanym :) Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra na stronie STEAM.a będzie dostępna dopiero od 11.12.2013. więc jeszcze jeden dzień. Może ktoś kupi parę sztuk i wystawi na allegro, myślę że dla fanów OMSI a jest ich trochę to druga część przed Świętami pójdzie jak świeże bułeczki :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra jest już "In Stock" czyli dostępna, ale wersja pudełkowa, download jutro o 18:00.

http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=12796&s_design=simulation4u&shopfilter_category=Simulation4u&s_language=english&PHPSESSID=3p7nudvaa5ui7kllngksc208c6

Ciekawe, czy przygotowali się na zmasowany ruch na ich serwerze czy znowu będzie jak przy premierze 1 części, że serwer padnie bądź będzie miał maskymalne obciążenie i przynajmniej połowa z kupujących poczeka jeszcze 1-2 dni albo i więcej heh.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Download będzie z platformy Steam. Nawet na dole jest napisane:

Note: After buying OMSI 2 Download-Version you will receive a Serial code. Afterwards you will have to download and activate OMSI 2 via Steam. More information can be found in the Installation Manual .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta