L100

OMSI 2 dostępne już na aerosoft.com - przedsprzedaż

82 postów w tym temacie

Popieram kolegę szeFFo. Sam chętnie zakupiłbym OMSI 2 przez allegro, gdyż nigdy nie kupowałem na platformie Steam i nie orientuje się jak to się robi. Jeżeli byłby ktoś chętny kupić parę sztuk to chętnie kupie jedną za 120 zł. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupowanie gier na steam'ie jest bardzo proste wystarczy mieć karte kredytową/debetową lub konto w baku ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zbierz kolegów i przez Pilots.pl kupisz za 107,10. To jest tzw. zakup grupowy. Zamawiasz dla wszystkich raz a Pilots.pl im wysyła z kosztami.

Niestety ze mną tą drogą nikt nie poszedł więc zamawiam również przez STEAM ponieważ jest szybciej taniej i prościej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy opłaca się kupić OMSI 2, w wersji angielskiej czy niemieckiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma takiego podziału, jest jedna wersja zawierająca dwa języki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś może czy opłaca się przelewem zapłacić za OMSI 2 czy lepiej zamówić wersję pudełkową ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zamówiłem na pilots.pl i wysłałem pieniążki (127zł) i czekam na grę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dojdzie w poniedziałek do sklepu i z tego co mi wiadomo to przed świętami na 100% powinniście dostać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie tyle co konto w banku, wystarczy również mieć konto PayPal :) Ja właśnie tak jutro będę zamawiał grę. U mnie będzie troszkę taniej (bo mieszkam w Anglii) więc będzie to cena około 25 funtów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O widzę że nie tylko ja będę kupował i grał w OMSI 2 na wyspach :P Btw. Jeśli zrobię przelew jutro na steam to tego samego dnia dostanie się kod na e-mail czy będzie trzeba czekać dzień?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cena na wyspach to 26.99 funta :) Co do twojego pytania, to zależy czy wysyłasz przelew przez pocztę czy przez przelew online. Jeżeli przez pocztę to nie wiem, jeżeli chodzi o przelew online to powinien być albo w tym samym dniu lub dnia jutrzejszego :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już zakupiłem. Wyszło 135zł za wersje download, kupowałem za pomoca PayPal przy użyciu STEAM, bo strona aerosoftu nie działa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

taak tylko dostać się na stronę aerosoft i cokolwiek kupić to jest teraz nie lada wyczyn

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weszłem na stornę aerosoftu i chcę zobaczyć za ile można kupić a tam wersji download niema :23 Please:

83,50zł z kodem do OMSI 1 bez VAT :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam problem Please fill in the required fields with the *

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiecie ile może lecieć przelew na paypal za pomocą systemu bluecash? Czekam pół godziny i nic nie ma a podobno to miał być szybki przelew a wszystkie dane są takie same profilowe, w banku i na paypal. Tak bardzo się doczekać nie mogę kupna omsi 2 :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiadomo kiedy uruchomią aerosoft-shop.com? Padł...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wam Aerosoft muli, kupujcie rpzez steam Ci co biorą bez zniżki. Ja już pograłem kilka godzin i mam mieszane uczucia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cena na wyspach to 26.99 funta :) Co do twojego pytania' date=' to zależy czy wysyłasz przelew przez pocztę czy przez przelew online. Jeżeli przez pocztę to nie wiem, jeżeli chodzi o przelew online to powinien być albo w tym samym dniu lub dnia jutrzejszego :)

[/quote']

Właśnie patrzyłem na steam i 26.99 funta także cena ok ;) przelew przez pocztę nie wchodzi w gre, bardziej przelew online bo szybciej. Jutro bede kupował na tym steamie także zobaczymy jak to będzie. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też zaraz zaczynam zabawę. szczerze mówiąc ciekawe kiedy pojawi się spolszczenie po chyba by się przydało lub instrukcja PL żeby tak na 100% wszystko ogarnąć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta