Przemek!

Edycja postów

4 posty w tym temacie

Hej! ;)

W związku z chęcią poprawy wygody na forum, od dziś wraca do was możliwość edycji postów ;)

Prosiliście o to od jakiegoś czasu, więc voila!

Jednakowoż, wasz post po edycji musi zostać jeszcze zaakceptowany przez moderatora (takie zabezpieczenie przed usuwaniem treści ;) )

Po jego zaakceptowaniu dostaniecie PW z informacją o tym, że post jest już zatwierdzony przez członka ekipy.

Posty moderowane są w całym dziale "Sprawy organizacyjne" oraz "Wszystko co dotyczy OMSI" - w innych działach ze względu na ewentualną niewielką szkodę posty możecie edytować bez ich akceptacji ;)

Mam nadzieję, że będziecie z tej opcji zadowoleni ;)

Pozdrawiam,

Przemek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobra decyzja. Moim zdaniem, taka opcja jest najrozsądniejszym rozwiązaniem ze wszystkich, jeżeli chodzi o edycję postów, tzw. złoty środek ;) Jest to też swego rodzaju ukłon w stronę zwykłych, szarych użytkowników forum.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem, jest to trochę nie w porządku, że ktoś ma decydować co mogę a czego nie mogę edytować w tekście, który przecież sam napisałem i do którego nadal mam wszelkie prawa.

Już bardziej sensowną opcją by był ten mod: http://mods.mybb.com/view/edit-history-log

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z dniem dzisiejszym, edycja postów pozostaje jedynie w dziale plików na naszym forum ;) Inne działy pozostają bez owej opcji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.