luQas

CopyHof

7 postów w tym temacie

Jako, że zamieszczonemu jakiś czas temu przeze mnie na tym forum programowi HofSync daleko do doskonałości, postanowiłem w ramach nauki C++ stworzyć alternatywę. Póki co prezentuje się tak:

4tlAK.jpg

Jest to wersja dość wczesna bez zaprogramowanych większości funkcji. Jednakże tworzę ten temat z prostego powodu: Pomysły!

Prosiłbym abyście przedstawiali mi swoje sugestie, propozycje funkcji itd. Za jakiś czas udostępnię repozytorium z kodem źródłowym na licencji GNU GPL v3 i chętne osoby, będą mogły dołaczyć do rozwoju projektu, lub stworzyć całkowicie nowy projekt bazując na moich źródłach, ale póki co jeszcze się z publikacją kodu wstrzymam, aż będzie więcej do zaprezentowania. Wiem, że program nie jest jakimś wielkim projektem, ale nie piszę go po to aby zbawić scenę OMSI, a głównym celem jest mój prywatny rozwój umiejętności z zakresu C++.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł ciekawy, aczkolwiek chciałbym zapytać czy opcje "Skip AI models" oraz "Overwrite existing files" już działają ? Ten sam pomysł chciałem zastosować w moim OEMI :) Jak domyślam się program pobiera listę podkatalogów i do wszystkich wrzuca plik?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opcja "Skip AI models" sprawdza czy w podfolderach w Vehicles znajduje się plik *.bus czy *.ovh, czasami nie zadziała to prawidłowo, ale innego pomysłu nie mam. natomiast Overwrite existing files sprawdza czy hof w katalogu istnieje i jeśli istnieje (a opcja nie jest zaznaczona), to pomija.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heh, jak one działają to wiem, chodziło mi o to, czy one już działają ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej. Właśnie ta niedoskonałość HofSync "natchnęła" mnie to rozpoczęcia tego projektu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta