piotr3277

Jakie autobusy widzielibyście w szczecinie?

166 postów w tym temacie

Nie nie wiadomo opanujcie się i nauczcie cierpliwości (Sory za ten ton ale trochę irytuje to pytanie co drugi post)

Spoko chill out :D ja po prostu się cieszę że w końcu coś będzie lepszego niż jamnik ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej nie po Solaris na 99' date='999999999% wygra :D ( :[ )

[/quote']

dokładnie nie ma szans żeby wygrał inny producent musiał by zaoferować niższą cenę moim zdanie powinna zostać przeprowadzona ankieta na temat jakie autobusy widział byś w szczecinie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet jakby MAN zaproponował niższą cenę, to i tak postawiono by na Solarisa, o punkty w przetargu się nie martwcie. Zrozumiałe jest, że przewoźnik woli mieć tabor skupiony wokół jednej marki. Innym tematem jest natomiast trwałość solniczek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie, gdyby manidła wygrały w spak'u, wreszcie przyszło by coś innego... ostatni przetarg man wygrał w.... 2002 ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na 'Klonowica' ostatni w 2004 MAN wygrał, przyjechały wtedy 2 MAN-y NL283

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie' date=' gdyby manidła wygrały w spak'u, wreszcie przyszło by coś innego... ostatni przetarg man wygrał w.... 2002 ?

[/quote']

Fajnie? Dla kogo fajnie? Dla Ciebie, żebyś mógł nacieszyć oko, okej. Dla kogoś jeszcze? Sądzisz, że Kowalskiemu robi różnicę, czy jedzie tym, czy innym? Powtarzam, jedna marka w zajezdni to najlepsze rozwiązanie i najtańsze oczywiście.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie' date=' gdyby manidła wygrały w spak'u, wreszcie przyszło by coś innego... ostatni przetarg man wygrał w.... 2002 ?

[/quote']

Fajnie? Dla kogo fajnie? Dla Ciebie, żebyś mógł nacieszyć oko, okej. Dla kogoś jeszcze? Sądzisz, że Kowalskiemu robi różnicę, czy jedzie tym, czy innym? Powtarzam, jedna marka w zajezdni to najlepsze rozwiązanie i najtańsze oczywiście.

Fajne dla kogo landryna skoro nawet tych solarisów nie potrafią dobrze złożyć niech w końcu się popiszą i przywiozą nam modele z trans expo ;) bo jak narazie to tylko kilka wozów im wyszło a reszta to na złom ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy ja napisałem, że uwielbiam Solarisy i jest to jedyny słuszny autobus?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy ja napisałem' date=' że uwielbiam Solarisy i jest to jedyny słuszny autobus?

[/quote']

Nie ale denerwuje mnie już ich myślenie :08 Angry:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale teraz to już nic się nie zmieni. Wpakowali się w Solarisy, więc na nic innego nie masz co liczyć. Nie wiem co musiałoby się stać, aby coś się zmieniło.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w warszawie jakoś zamówili solbusy, a też mogli solarisy. można inny tabor kupić ? można? można.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakim prawem porównujesz miasto tak skrajnie różne miasta? Poza tym tam jest całkiem inna polityka; co zajezdnia to wyspecjalizowana do obsługi danej marki, a to wszystko sterowane jest odgórnie. Inaczej u nas, gdzie każda zajezdnia decyduje, co wybiera.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no właśnie Warszawa a Szczecin to dwie inne bajki to tak samo jakbyś porównał solarisa i mana ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To foto to przeróbka, zobacz na odbicie niemieckiej tabliczki przystankowej w szybie.

W każdym razie takie używki to mogą kupować, opinie o tych wozach raczej są pozytywne, a i rocznik całkiem dobry.

Natomiast chciałbym się jeszcze wypowiedzieć co do nowych Solarisów w SPADzie.

Herb pasuje do tego autobusu jak pięść do nosa. Wygląda to okropnie, jeszcze ten numer taborowy iście wiszący. Paskudne. Jedyne, co mogę pochwalić to nowe kleksy bez wypełnienia i fotele rodem z WRC.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakieś foto tych solarków dałoby sie załatwić ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nono :31 In love: a pamiętasz volvo 7700 #2610 ten to miał takiego dzwona że nie dziwie się że go tak tanio kupili

przed:http://www.truck1-pl.com/_TPL_auto_617232_Autobus_Miejski_VOLVO_7700.html

po:http://www.phototrans.eu/images/photos/big/8/482502.jpg

i co kruchu dobrze go wyklepali co nie ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ten sam nawet przed napraw w takim samym stanie przyjechał do spadu czytałem o nim więc pewnie za grosze kupili go

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przetarg do SPAK'u wygrał Solaris. czyli standartowo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

znowu ten szajs :08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry::08 Angry:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale to już od 3 dni wiadomo :o;). Kij z busami ważne żeby do TS-ów nie wepchał się Solaris.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta