Chemi

GTA V

3 posty w tym temacie

Wczoraj dostarczyli mi GTAV (bo w sklepach stacjonarnych w Trn mieli tylko wersję XBoxową) i postanowiłem, że podzielę się z Wami pierwszymi wrażeniami.

Wielłukumysłów z GTA IV zostało rozwiniętych np. telefon komórkowy, który teraz ma dużo więcej funkcji. Ulepszono system walki.

Miasto, a raczej mapa jest lepiej dopracowana i w końcu ulice mają jakieś rozbudowane pasy (np do skrętu itp.). Mapa ogolnie mi przypomina tą z SA - są drogi pod miejskie, małe osady, autostrady itp.

Jeśli chodzi o grafikę, to mom odczuciu nie wiele się zmieniła w stosunku do IV.

To co najbardziej mnie irytuje, to prowadzenie pojazdów. Przy niskich predkosciach jest lepieh niz w 4, a przy wyzszych samochód nie skręca jak samochód - po luku, tylko jak w w GTA I Oo

No i znalazłem bug. Przy zatrzymywaniu nawet przy niskich predkosciach, pewnym momencie samochód lekko przesuwa się w bok :(

Mam nadzieje, że wydadzą jakąś poprawkę. Bo teraz odczuwam lekki zawód, to tak jak iść do ulubionej restauracji i trafić na ich gorszy dzień.

Jak dla mnie 8.5/10, niech poprawią to z jazdą to będzie 9.5.

A i grając w V wciąż odczuwam chęć wracania do IV.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O widocznie jakiś błąd wystąpił ;)

[mod]Zdarzają się jak każdemu/Omni[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta