Kamil5560

[usunięty] vPKM Gliwice

12 postów w tym temacie

61115894266799390662.jpg

Witam! :P

A więc w skrócie, mam zamiar z kolegą otworzyć vfirmę vPKM Gkliwice :D

Wszystko zaczyna się dobrze lecz zaczął się problem. Mapa PKMu jest zbyt duża do zrobienia w 2 osoby więc szukamy pomocy. Kto chętny może pisać na pw lub tu :P

Więcej o firmię nie będę przedstawial bo to będzie niespodzianka ;)

Pozdrawiam i zachęcam do pomocy! :)

[mod]Przeniesiono do bardziej prawidłowego działu... 21.10.13/Piotrek[/mod]

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro zamierzasz otworzyć, to chyba (wg mnie) prośba ma być w innym wątku.

Ten wątek, wg mnie, powinien zostać utworzony wtedy, gdy już ruszy vfirma.

Więc parę pytań.

Gdzie jest strona?

Kontakt jest, zacytuję:

Kto chętny może pisać na pw lub tu :P

W danej chwili się nie czepiam tego, tak jak u świętej pamięci vfirma vMZK Szczecin.

Będzie mapa firmowa czy skorzystacie z map za zgodą do momentu jej stworzenia?

To na tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@arusf2011, Zauważ, że ten wątek przeniósł moderator z innego działu, więc chyba ten jest najbardziej prawidłowy. Mi również się wydaje, że bardziej odpowiedniego działu nie ma. vMZK nie wyszedł, ale może jednak z tą firmą się uda ? Każda firma rozpoczynała od małej "firmeczki" i dopiero później, dzięki dobremu zarządowi wspięła się na szczyt jak vMZK Stargard Szczeciński czy Ventus ;) Powodzenia życzę z otwarciem vFirmy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@beikus Rozumiem, tylko ja napisałem, że "wg mnie" powinien być gdzie indziej.

Wiem, że moderator przestawił, bo jest notatka.

Ja się nie czepiam.

Przy okazji dołączę się, by się rozwinęła vfirma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie też powinien ten wątek być gdzieś indziej ale skoro moderator zadecydował aby tu go umieścić to się podporządkowuje ;) Narazie szukamy pomocy a później firma, nie chcemy zrobić coś takiego jak Baranowo by otworzyć firmę z nieskończoną mapą i stroną. Gdy wszystko bedzię dopięte na ostatni guzik wtedy otwarcie :) Możliwe że do końca roku uda się otworzyć ale zobaczymy jak pójdzie z mapą..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dawno nic nie pisałem a więc pora :D

Na razie termin otwarcia to 1 Lipca ze względu że będziemy mogli dobrze rozbudować mapę, ale i pojawi się więcej pojazdów. Mapka w wersji do testów jest ukończona w 80% niedługo pojawi się filmik ;) Mamy jeszcze wiele planów ale też chcemy wszystko dopracować dlatego też tak późne otwarcie ;) Mapa w firmie będzie obejmować linie z Zabrza, Gliwic i najprawdopodobniej Knurowa ale jakie to będą to już niespodzianka :D na otwarciu się dowiecie.. Mamy jeszcze jeden plan pro po firmy ale jak wypali to powiem więcej ;)

Nadal szukamy osób do pomocy ;)

Pozdrawiam :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zabrze , Gliwice i Knurów ? :25 Not guilty:

Zastanawiają mnie wymagania mapy . Wiadomo że z Zabrza do Gliwic idzie kamieniem rzucić ale z Zabrza do Knurowa bądź z Gliwic do Knurowa to troche już jest (dla przykładu 47 z Zabrza jedzie w jedną stronę rozkładowo 55 minut ) :25 Not guilty:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Akurat 47 jedzie krótko i bedzie w wczesniejszej wersji ;) Napewno wiem że w ostatniej wersji mapy będzie 194,6,840,120.. Ale wtedy mapa bedzie podzielina bo OMSI nie wydoli.. Ale przykładowo 6 jedzie 3h nie licząc 15-30min spóźnienie xD Więc 55min w porównaniu z 3h jest krótko ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale kurcze, panowie, zrobienie nawet 55 minut przejazdu to sporo pracy. Po prostu martwię się, że nie wyrobicie. No, chyba, że zrezygnujecie z większości szczegółów. Wtedy powinno pójść znacznie szybciej. Jestem strasznie ciekaw efektu waszych prac, dlatego czekam na filmik. A o ostatecznych efektach przekonamy się i tak tego 1 lipca. Czekam, bo po rodzinnym mieście przejechać się by było fajnie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Układ dróg jest w 80% skończony a obiekty będą tylko z wierzchu bo nawet przy najlepszym kompie OMSI nie pociągnie. Ciągle będziemy dąrzyć by jak najlepiej zooptymalizować mape ;) A Filmik będzie z pewną niespodzianką :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątpię żeby ruszyła, ponieważ nawet linku nie ma, a autor nie daje znaku życia.

Zamykam i zamknięte pozostanie do jutra godziny 16:00.

Jeśli autor nie odpisze - kosz.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.