jacenty

Pomożecie??? - telefon do 400-450 zł

2 posty w tym temacie

Witam,

odłożyłem trochę pieniędzy a konkretnej ok 400 zł-tych (budżet mogę przekroczyć o 50 do 100 zł [ale płacz przy tym będzie] ale telefon naprawdę musi być lepszy niż ten za 400, i wolałbym jednak się w nim zmieścić)

i zdecydowałem się kupić sobie nowy telefon.

Problem jest taki że kompletnie nie śledzę tematu by nie powiedzieć że jestem w nim "zielony jak szczypiorek na wiosnę" i nie chciałbym kupić "bubla", bądź co bądź mimo iż sam zarabiam na "kieszonkowe" to kwota to dla mnie bolesna.

Podoba mi się bardzo Sony Xperia Miro, ale obawiam się że jestem zbyt napalony na niego i mogę nie dostrzegać jego wad i tego że jak na taki budżet to może to być słaby telefon.

Może warto rozejrzeć by się było np w jakichś Samsungach w tym przedziale, może są lepsze a nie koniecznie z przed 3-ech miesięcy????

Mam jedynie jeden wymóg, chciałbym aby był na Androidzie i abym zmieścił się w budżecie.

Pomożecie?????

Bo kompletnie nie ogarniam tego.

A i pytanie, widziałem Samsunga z Androidem 2.2 i Sony z Androidem 4.1, czy różnica między tymi systemami jest ogromna mimo że np: Samsung ma lepszą specyfikację, np: dwurdzeniowy procek a Sony jednordzeniowy?????

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta