Konradols

Warmiacy i Mazurzy - łączcie się!

31 postów w tym temacie

Witam!

Proszę wszystkich userów z warmińsko-mazurskiego o wpisanie się tutaj i może krótką charakterystykę, żebyśmy się my, lokalni, mogli trochę lepiej poznać. :D

Jestem Konrad, pochodzę z Olsztyna, ale obecnie zamieszkuję podolsztyńską wieś (Nowe Włóki) oddaloną o 20 km od Olsztyna. Interesuję się KM, biletami, od niedawna OMSI. ^^ W okolicach listopada zamierzam sobie kupić OMSI (póki co, brak funduszu niestety...), do którego mam nadzieję stworzyć jedną (kilka? :D) mapek, zobaczymy, jak będzie wyglądała moja współpraca z edytorem. :D

Pzdr i liczę na odzew.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem Tomek.mam 14,5 roku.interesuję się motoryzacją w tym przypadku autobusami.Mieszkam w Elblągu.obecnie próbuje tworzyć modele autobusów do omsi ale kończy się to na niepowodzeniu :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak, z Olsztyna jeszcze jest kilku nieujawnionych. :D Z Ostródy też jeden jest.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Jestem Mateusz i mam 17 lat :D Pochodzę z pod Elbląga, ale jestem w Elblągu stałym bywalcem (szkoła). Interesują mnie autobusy rodem z jelczańskiej fabryki (Szczególnie z serii 120), no ... to by chyba było na tyle :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć! (przepraszam za odkop)

Ogólnie mieszkam w Warszawie, ale często przyjeżdżam na Mazury do Mrągowa:).(np.: teraz tu jestem). Nazymam się Mateusz i mam 11 i pół lat. Bardzo lubię stare jelcze:p. Mrągowo to średnie miasto posiadające własną komunikację miejską. Jest 5 lini: 1,2,3,4,5 które jeżdżą raz na godzinę:17 Devil:.

Jeżdżą tu malutkie many i autobusy widmo (chyba Jelcz).

Pozdrawiam Mati.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja żałuję, że Elbląg należy do województwa szuwarsko - bagiennego. To pewne ze względu na tych "złodziei", którzy grzeją krzesła w Łolsztynku. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Jestem Paweł mam 15 lat pochodzę z Bartoszyc(70 km od Olsztyna) interesuje się autobusami pewnie przez to że mój tato pracuje w PKS BARTOSZYCE

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka , nazywam się Michał jestem z Olsztyna mieszkam na Osiedlu Generałów mam 15 lat i interesuję się autobusami oraz bardzo lubię OMSI .

A teraz druga sprawa .. Najprawdopodobniej zajmę się budową mapy Olsztyna w planach mam go na Real lecz nei wiem czy mi wyjdzie... Potrzebuje pomocy więc Olsztyniacy ten kto chce pomóc zgłaszać się..!

Przewiduje następujące linie..:

17| Jakubowo <> Osiedle Generałów | Osiedle Generałów <> Jakubowo

24| Dworzec Główny <> Osiedle Generałów | Osiedle Generałów <> Dworzec Główny

28| Dworzec Główny <> Brzeziny | Brzeziny <> Dworzec Główny

15| Osiedle Generałów <> Stary Dwór | Stary Dwór <> Osiedle Generałów

Pisać co o tym wszystkim sądzicie. ! :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć !!:D Jestem Damian mieszkam w Olsztynie (Pieczewo) mam 16 lat Autobusami interesuję się już od hen hen dawna :)

Co do mapy Olsztyna jestem bardzo za. Nie jestem ogarnięty co do tworzenia map do Omsi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej! Ja jestem Szymon, mam 15 lat i mieszkam w Olsztynie. Tak jak wiele osób na tym forum interesuję się autobusami oraz motoryzacją, a także informatyką. To chyba wszystko ;)

Pozdrawiam wszystkich z Olsztyna i okolic!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Nazywam się Konrad, mam 16 lat, mieszkałem do niedawna w Olsztynie, obecnie zamieszkuję podolsztyńską wieś. Interesuję się transportem zbiorowym (od jakichś 13-14 lat), staram się zgłębiać moją wiedzę na ten temat. :) Ogólnie OMSI mam od niedawna, ale jeździć już w miarę umiem. :)

Co do mapki, to sam chciałem ją zrobić, ale nie wiem, dlaczego OMSI nie wykrywa mojej myszki... Jeżeli tylko pojawi się możliwość zrobienia mapki, z chęcią się wezmę za jej robienie. :) W planach mam zrobienie:

-> 1. etap - któraś z jarockich linii (najpewniej 15 lub 17, choć zakładam możliwość zrobienia 31)

-> 2. etap - 11/27

-> 3. etap - 10

Żeby móc cokolwiek zrobić, muszę w końcu uporać się z własną myszką, ale gdy tylko rozwiążę problemy, zabiorę się do pracy. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc Olsztyniacy przedstawiłem projekt i widzę że daliście znać cóż Konied chciałbym aby każdy z nas po trochu zrobił mapy tworzenie takiej mapy jest bardzo trudne i samemu będziesz ją robił nieskończoność . Konied - Jaroty to teraz Osiedle Generałów jak coś żeby nie było :)) Mam w planach linie (zobacz wyżej) pisać każdy kto chce w mapie pomóc do mnie na gadu : 41645228

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mateusz 18 lat. Mieszkam w Lidzbarku Welskim ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak by były już linie to nad vMPK Olsztyn można by było się zastanowić ;) W mapce wiele nie pomogę bo nie mam edytora :( Ale gdyby była inicjatywa do vMPK to chętnie pomogę np. w tworzeniu rozkładów :D. No ale jak na razie to dużo nie mogę zaoferować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[...]W mapce wiele nie pomogę bo nie mam edytora :( [...]

Edytor ma każdy :P

Jeżeli masz Windows 7 to będzie tak: Start -> w polu "Wyszukaj programy i pliki" wpisz OMSI. Powinno ci wyskoczyć OMSI-Fullscreen, a pod tym OMSI-Editor. W starszych Windowsach powinno być podobnie.

Co do mapki to mogę pomóc w zrobieniu tekstur (malowania, rejestracje). Na modelowaniu się nie znam, a do edytora nie mam zbyt dużej cierpliwości :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siema wszystkim pozdrowienia dla was ślę z południowo-wschodnich krańców naszego województwa a dokładnie z Ełku.

Jestem Łukasz. Mam 18 lat. Autobusami zacząłem się interesować stosunkowo od niedawna (czytaj. 6 miesięcy). A swoją przygodę z OMSI zacząłem tydzień temu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem Kacper, zamieszkały w Olsztynie ( śródmieście ) od zawsze. Lat 14. Interesuje się telefonami i autobusami.

Siemka ' date=' nazywam się Michał jestem z Olsztyna mieszkam na Osiedlu Generałów mam 15 lat i interesuję się autobusami oraz bardzo lubię OMSI .

A teraz druga sprawa .. Najprawdopodobniej zajmę się budową mapy Olsztyna w planach mam go na Real lecz nei wiem czy mi wyjdzie... Potrzebuje pomocy więc Olsztyniacy ten kto chce pomóc zgłaszać się..!

Przewiduje następujące linie..:

17| Jakubowo <> Osiedle Generałów | Osiedle Generałów <> Jakubowo

24| Dworzec Główny <> Osiedle Generałów | Osiedle Generałów <> Dworzec Główny

28| Dworzec Główny <> Brzeziny | Brzeziny <> Dworzec Główny

15| Osiedle Generałów <> Stary Dwór | Stary Dwór <> Osiedle Generałów

Pisać co o tym wszystkim sądzicie. ! :D

[/quote']

Projekt Olsztyn?:o Ohoho, nie mogę się doczekać :31 In love:.

Co do lini to mógłbyś dać lepiej

11 Gutkowo - Nagórki / Nagurki - Gutkowo

9 Słoneczny Stok - Osiedle Podleśna / Osiedle Podleśna - Słoneczny Stok

32 Dajtki - Stary Dwór / Stary Dwór - Dajtki

13 Pieczewo - Dajtki / Dajtki pieczewo.

___

Te linie też są bardzo ciekawe. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym proponował:

2: Nagórki - Jagiellońska-Szpital

30: Pieczewo - Stary Dwór

29: Jaroty-Jarocka - Ruś

28: Dworzec Główny - Brzeziny

16: Osiedle Mazurskie - Track

10: Polmozbyt - Jakubowo

5: Dworzec Główny - Osiedle Mazurskie

Czemu? Są to linie stosunkowo krótkie. Będzie można je lepiej odwzorować.

Jeżeli dojdzie w ogóle to tworzenia mapki to mogę zrobić malowania autobusów, bilety oraz rozkład. Ewentualnie konsultacje (linie na Gutkowo i Redykajny)

P.S. Już zaczynam robić tekstury MPK -> LINK

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie!!!

Na imie mam Romek. Mieszkam w Szczytnie. Mam lat 48. Autobusami interesuje sie od dziecka. Wowczas to zawsze rozgladalem sie za kazdym autobusem, a jaka to linia a jaki numer boczny, a dokad jedzie, a skad. Piekne to byly czasy, bo to wiele pomoglo /podobnie dzialo sie i z koleja/. Dzis siadam do OMSI i probuje powspominac sobie te czasy. Gdybym mial kilka wolnych chwil, tworzylbym rowniez i linie w grze, jak rowniez i miasteczka. Moze wspolnie cos wyjdzie? Zobaczymy.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam na imię Krystian mieszkam w szczytnie interesuje się autobusami już dłuższy czas.Mam19 lat

Pozdrawiam Galaga_14

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta