Konradols

Warmiacy i Mazurzy - łączcie się!

31 postów w tym temacie

Witam

Odkopać watek bezcenne. Mam na imię Kuba :-) pochodze z elku i mam lat 14,5. Interesuje sie juz okolo 2lata autobusami ogolnie motoryzacja. :-) . Niestety nie masz jeszcze omsi bo nie dawno dowiedzialem ze taka zajebista gra istnieje. Tu u nas w elku jest 18 lini. Najbardziej interesuja mnie "mercedesy citaro 0530. Postaram jutro miec juz omsi:-) . Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam na imię Kamil interesuję się autobusami od dziecka,a najbardziej IKARUSAMI 280, jestem z Olsztyna mam 16 lat

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemano! (sory ze odkopalem ale chyba to nic)

Nazywam sie Karol, pochodze z Reszla (70km od Olsztyna, 17 od Ketrzyna). Aktualnie mieszkam w niemczech, ale czesto przyjedzam do Reszla. Mam 11 lat. Autobusami sie interesuje od pierwszego przejazdu PKS-em Ketrzyn na lini Reszel-Ketrzyn-Wegorzewo. Jechalem wtedy Autosanem H9-21 do Ketrzyna (jak znajde zdjecie to wrzuce!).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ;)

Nazywam się Andrzej i też jestem z Olsztyna (Os.Generałów), ale w Olsztynie bywam ostatnio kilka razy w roku.

Autobusami interesuję się od dziecka, ale raczej bardziej jako pojazdami niż linie i numery boczne.

Mam słabość do starych autobusów głównie z pierwszej połowy lat 90.

W sumie chciałbym tworzyć nowe autobusy do OMSI, ale w sumie nigdy w takie coś się nie bawiłem...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemanko

Mam na imię Joachim, mam 13 lat, jestem z Olsztyna, a tak dokładniej to z Gutkowa. Interesuję się autobusami i strażą pożarną.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta