SzaLony

[usunięty] Komunikacja Miejska w Kozłowie

41 postów w tym temacie

POWRACAMY

[align=center]

YOUHz3m.png

[/align]

Trochę historii:

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i dosyć długim stażem, bowiem rozpoczęliśmy swoją działalność w sierpniu 2012 roku. Od tego momentu niezmiennie, każdego dnia nasze autobusy wyjeżdżają na ulice Kozłowa. Zaczęło się od wersji 0.3, czyli wzbogaconej wersji mapy dostępnej na forum (dodano linie 2, 8A, 8B, 100 i 200). Z czasem mapa zaczęła się rozwijać. Dzisiaj możemy się poszczycić obsługą 12 linii, z czego 2 podmiejskie. Z powodu przyczyn technicznych firma musiała zostać zamknięta w sierpniu 2013, jednak po prośbach byłych pracowników zdecydowaliśmy przywrócić działanie firmy.

Co już było i jest:

- starannie wykonana mapa z aż dwunastoma liniami do obsługi,

- tylko i wyłącznie u nas tak miła i przyjazna atmosfera,

- stawiamy przede wszystkim na realizm,

- długi staż w świecie vfirm.

Co nowego:

- w połowie zmieniony tabor,

- aktualizacje mapy co 2 tygodnie,

- nowe tereny,

- usprawnione działanie firmy,

- podzielone pliki mapy, by każdy mógł je pobrać,

- strzałki!

- lepsza wydajność mapy.

Uwaga:

Mapa nie jest nowa. To trzeba podkreślić. Ze względu na czas jest ona po prostu przerabiana. Obecnie jest nowa linia nr.2 w połowie zrobiona oraz nowe centrum. System co 2-tygodniowych poprawek ma doprowadzić do renowacji całej mapy. Wspominamy to, by nie przynieść od razu zawodu oraz nie zachęcać tylko słowami nowe tereny.

Filmy z mapy:

https://www.youtube.com/watch?v=WBVjdC6rniI

https://www.youtube.com/watch?v=JY96H0hydGU

ZAPRASZAMY DO ZATRUDNIANIA!

LINK

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

POLECAM! Dla wszstkich ktorzy szukaja pracy, Kozlow jest rajem. Mapka-SUPER Tabor-SUPER Atmosfera-SUPER

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie umiem się u Was zatrudnić, wypełniam CV tak jak trzeba i wyskakuje bład, że pominąłem jedno lub dwa pytania.

[mod]Zdania z dużej litery, interpunkcja pisz poprawmie ![/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że po miesiącu walk i bojów stoczonych z OMSI 2, udało się w końcu przystosować mapę do tejże właśnie wersji symulatora. Dostosowana wersja mapy, to wersja 8, co oznacza ogrom nowości względem poprzednich wersji. Są to przede wszystkim nowe linie:

4 - Dworzec - Bielany Pętla

10 - Dworzec - Dworzec

11 - Witosa - Podlesie

12 - Legionów - Cmentarz

14 - Zakł. Azotowe - CH Bielany

15 - Witosa - Podlesie

16 - Gołębiów - Tysiąclecia

17 - Fabryczna - Szpital

22 - Wolińska Zalew - Dworzec

24 - Rapackiego - Zakł. Azotowe

102 - Legionów - Podlesie

Wraz z tymi zmianami oczywistą stała się konieczność zwiększenia ilości taboru, a z racji umożliwienia wdrożenia przegubowców, także takie się pojawią :)

Jesteśmy prężnie działającą firmą, z mnóstwem innowacji. Po tych zmianach liczba linii wzrośnie do 23, co daje nam bardzo wysoką pozycję w rankingu firm OMSI. Niezmiennie przyjazna i "rodzinna" atmosfera, która panuje od samego początku zapewni Ci przyjemność i satysfakcję z pracy. Nie zwlekaj i sam sprawdź KM Kozłów! ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prace nad rozwojem mapy cały czas trwają, równocześnie przypominamy o wolnych miejscach na stanowisko kierowcy w KM Kozłów. Kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie w najbardziej możliwy sposób mapy do polskich warunków (budynki, skrzyżowania, otoczenie), a także na realizm w całej firmie. Już niebawem przybędą nowe autobusy, a także nowe linie! Zapraszam do zatrudniania się!

26210629518245262857_thumb.jpg 88333031667474101674_thumb.jpg52384516966481431912_thumb.jpg

60187550590640021723_thumb.jpg 33242294640534814139_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żałuję , że tam pracowałem. Ciągle pisałem aby mi dali do grafiku i dali uprawnienia a oni nic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W jaki sposób mogłeś pracować, skoro nawet nie mam twojego CV na liście?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powoli ruszamy z kanałem na YouTube, niedługo powinny pojawić się pierwszy filmy, czekamy jeszcze na zrobienie oprawy do filmów (intro): https://www.youtube.com/user/KozlowTV Zapraszam do subskrybowania i oglądania

filmów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie małe pytanie: Firma lata tylko na OMSI cwaj?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, na OMSI 1 również można jeździć. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ważna informacja dla przyszłych kandydatów.

Trwają prace nad nowym portalem i chwilowo jest on niedostępny.

W celu zatrudnienia prosimy o kontakt do kogoś z zarządu poprzez PW.

Znaleźć nas można tutaj: http://kozlow.c0.pl/showteam.php

Gdy tylko portal i zgłoszenia CV będą dostępne natychmiastowo o tym poinformujemy.

Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z dniem 7 kwietnia w życie wchodzą zmiany w układzie komunikacyjnym Kozłowa związane z oddaniem do ruchu zrewitalizowanej okolicy dworca PKS.

Zmiana tras linii:

7 (w soboty i święta): C.H. BIELANY - ... - Jana Pawła II - Mielecka - Orchówek - KAMIONKA

10: DWORZEC PKS - Dworcowa - Solidarności - ... - DWORZEC PKS

37 (powrót na stałą trasę): CENTRUM - ... - Staromiejska - Łukasiewicza - Dworcowa - ... - OS. TYSIĄCLECIA

Utworzenie nowych linii:

3: OS. ŚWIĘTOKRZYSKIE - Krokusowa - Smorawińskiego - 3 Maja - Dworcowa - Łukasiewicza - Piłsudskiego - Mickiewicza - Metalurgiczna - Wyzwolenia - Wrocławska - Jana Pawła II - Mielecka - Orchówek - Kamionka - PILCHÓW - kursuje w dni robocze

6: OS. ŚWIĘTOKRZYSKIE - Krokusowa - Smorawińskiego - Targowa - Tarnowskiego - Parkowa - Aleja Przyjaźni - Diamentowa - Sienkiewicza - Metalurgiczna - Wyzwolenia - Szopena - OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ

Zmianom ulegają także rozkłady niektórych linii.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Informujemy, że w dniach 19.04 ( Wielka Sobota) i 20.04 ( Wielkanoc) wprowadzone są ograniczenia w kursowaniu autobusów na następujących liniach:

2+4 – pierwszy kurs o godz. 7:00 z Dworca Autobusowego na linii 2, ostatni kurs o godz. 22:00 z przystanku Bielany – pętla (autobus jedzie przez C.H. Bielany)

6 – pierwszy kurs o godz. 6:15 z Os. Świętokrzyskiego, ostatni kurs z przystanku Obrońców Poczty gdańskiej o godz. 21:45. Autobusy będzie kursował co godzinę.

7 - pierwszy kurs o godz. 5:00 z C.H. Bielany

11 - pierwszy kurs o godz. 5:40 z przystanku Podlesie – pętla, ostatni kurs o godz. 21:20 z Os. Witosa

12 – pierwszy kurs o godz. 8:15 z Os. Legionów, ostatni kurs o godz. 18:55 z Cmentarza Komunalnego. Autobus kursuje co dwie godziny.

13 – pierwszy kurs o godz. 6:30 z Os. Gołębiów, ostatni kurs o godz. 20:00 z Os. Wieniawskiego.

14 – pierwszy kurs o godz. 5:15 z C.H. Bielany, ostatni kurs o godz. 21:40 z Zakładów Azotowych.

15 – pierwszy kurs o godz. 7:10 z przystanku Podlesie – pętla, ostatni kurs o godz. 20:35 z Os. Witosa

18 – pierwszy kurs o godz. 5:20 z przystanku Fabryczna, ostatni kurs o godz. 21:50 z Os. Legionów.

21 - pierwszy kurs o godz. 6:15 z przystanku Rapackiego, ostatni kurs o godz. 21:50 z Cmentarza Komunalnego.

22 - pierwszy kurs o godz. 6: 45 z Dworca Autobusowego, ostatni kurs o godz. 21:15 z przystanku Wolińska – Zalew.

24 - pierwszy kurs o godz. 6:45 z przystanku Rapackiego, ostatni kurs o godz. 21:10 z Zakładów Azotowych.

37 - pierwszy kurs o godz. 6:00 z Centrum, ostatni kurs o godz. 21:30 z Os. Tysiąclecia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pragniemy ogłosić, że nasza mapa, stale ulepszana, wzbogaciła się tym razem o kolejne linie podmiejskie. Są one wykonane w standardzie najnowszych polskich map, takich jak np. Projekt PKS. Cieszymy się, że darzycie nas szczególnym zaufaniem i jesteście z nami przez cały czas. W ostatnim czasie liczba pracowników wzrosła o około 25% i wynosi aktualnie 45 osób. Aktualna liczba linii to 23 (regularne), a dodając linie specjalne, wynosi ona 26. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że jesteśmy firmą z jedną z największych map, jakie powstały do OMSI. Pragniemy podziękować wszystkim pracownikom, którzy budują niesamowicie przyjazną atmosferę w firmie, a także "zachęcić tych niezdecydowanych" do zatrudniania się w KM Kozłów.

53003815742435718031_thumb.jpg

99205349210999315509_thumb.jpg

41628361292616972886_thumb.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=WBVjdC6rniI

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W związku z ciągle trwającą na jednym z portali streamingowych transmisją z przejazdu po vStargardzie, realizowaną przez pracownika KM Kozłów Kamila5560, który w sposób nielegalny pozyskał mapę naszej vFirmy, a teraz w sposób nieuczciwy i mający na celu wzbudzenie emocji dumnie obnosi się z tego, iż posiada mapę vStargardu, a u nas nie pracuje, zmuszony jestem wydać stosowne oświadczenie i liczę na ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji.

Żeby nie było - nie liczę na aferę. Pogoń za rekordami już nas nie interesuje. Chcielibyśmy jedynie dowiedzieć się, jaki motyw leży w takim, a nie innym zachowaniu osoby, która bądź co bądź zajmuje wysokie stanowisko w KM Kozłów, i której wtóruje Invis, z tego co wiem także zatrudniony w Waszej vFirmie. Mamy nadzieję, że za silnie ukrytymi działami na forum KM Kozłów nie kryje się jakikolwiek link do stargardzkiej mapy, czy tekstur.

PS cenimy, że pracownicy KM Kozłów są na tyle zauroczeni naszą mapą i naszymi wozami, że są zmuszeni je pozyskiwać w nielegalny sposób. ;)

Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteście śmieszni i tyle wam powiem. Podejrzewam i tak, że za chwile wybuchnie z tego wojna. To wasz pracownik udostepnił mapę i to nim powinniście się zająć a nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli kupisz skradziony telewizor od złodzieja i byłbyś świadomy jego pochodzenia, to też uznałbyś to za rzecz normalną? Do tego chroniłbyś swoje źródło? Jeśli tak - cóż, skończmy dyskusję, bo traci ona jakikolwiek sens. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Invis, merytoryka Twojego postu powala mnie na mózg. Ciężko się tak NIE obnosić z tym, że ma się mapę? No tak, po co - lepiej napędzać innych i zachęcać do dymu. Z tego towarzystwa to na chwilę obecną Ty wybijasz się jako przedstawiciel gimbomyślenia, człowieka, do którego czuć można tylko politowanie.

Zamiast bronić się przez atak, pomógłbyś nam dojść do tego, kto wyciągnął mapę poza vMZK.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie to jest śmieszne. Robicie spam w temacie Kozłowa mimo iż od dawna tam nie byłem. Moją prywatną sprawą jest skąd mam te mapę i nie będę nikogo wsypywać. Dla mnie jest to nadal śmieszne no ale ok róbcie sobie co chcecie. Nie widzę by było w waszym regulaminie że nie można streamować czy nagrywać mapy. Jest tam tylko ze nie można jej udostępniać ja tego nie robię więc nie wiem skąd te oburzenie.

P.S. W internecie idzie znaleźć wszytko trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać nie potrzeba pracownika.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No sorry, ale to nie my robimy dym i nikt tu nie ma takiego zamiaru. To wy macie problemy jakieś.

EDIT: Poza tym załóżmy hipotetyczną sytuacje, że Kamil nawet teraz u was pracuje, tylko po innym nickiem, albo niedawno pracował, to nawet jeśli się zwolnił, to nie jest napisane, że nie może mieć mapki na dysku. Nikt mu nie zabroni jej streamować, jeśli ma ją tylko na komputerze. problem leży po stronie osoby udostępniającej. Nawet według polskiego prawa, jak ktoś coś piraci dla prywatnego użytku, to nie jest za to ścigany, ale jeżeli to udostępnia nielegalnie to już tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie Regulamin, skąd mamy mieć pewność, że nikomu nie rozprowadzasz? Przecież wytyczne nie określają tego, że musimy wierzyć tym, którzy mają z różnych źródeł mapę. To jest dopiero śmieszne, nieprawdaż?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.