SzaLony

[usunięty] Komunikacja Miejska w Kozłowie

41 postów w tym temacie

A nie słyszałeś o czymś takim jak domniemanie niewinności? To osoba która oskarża ma obowiązek udowodnić winę, a osoba oskarżana ma prawo się bronić :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj szkoda mi waszych klawiatur. Nic mi zrobić nie możecie że posiadam waszą mapę to po pierwsze. Po drugie nie mam pojęcia po co robicie spam w temacie Kozłowa skoro on nie jest z niczym związany. Jak bym tam nie pracował a nagrywał wasza mape to gdzie byście pisali? Ogarnijcie się :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście. Moim dowodem jest to, że powyższa osoba zakończyła współpracę z firmą przed wprowadzeniem wersji mapy, którą posiada. Wspominałeś o tym, że może pracować pod innym nickiem - także się zgadzam, z tym, że jednak pogrążasz się tym argumentem - nasz regulamin wyciąga stosowne kroki za multikonta. Jeśli zaś Kamil ma mapę od kogoś - powołując się na Twoje znajomości prawa, zapewne masz świetny wgląd w to, że "pirata" na własny użytek można legalnie przechowywać w swoich zbiorach tylko przez 24h, bo potem tak średnio legalny jest..

Zadaniem oskarżonego jest udowodnienie tej domniemanej niewinności, bo samo obwieszczanie "jestem niewinny!" nic tutaj nie da. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okropnie się żrecie. Zbyt, jak na wagę sytuacji. Zarówno jeśli chodzi o pracowników vMZK, jak i vKM Kozłów. Chciałem załatwić to wszystko polubownie, ale jak widać - nie da się. Niemniej, jak mówiłem - nie zamierzam robić żadnej afery.

Nie chcę bawić się także w moderatora, a chcę zatrzymać eskalację tej dyskusji, bo ciągle powtarzacie.

Nie będę odnosił się do Waszych argumentów, bo przedstawiłem swoje racje, Wy przedstawiliście swoje i moglibyśmy dyskutować tak przez lata.

Kamilu5560, Twój nick widnieje tu: http://kozlow.c0.pl/showteam.php i to to daje mi do zrozumienia, że jesteś w Kozłowie zatrudniony - dlatego piszę w tym temacie. Jeśli nie jesteś, ureguluj sprawę z kierownictwem tej vFirmy.

To samo tyczy się Invisa, który stara się bronić Kamila5560, który jest... paserem, choć wiem, że to określenie na wyrost przy tej sytuacji. Nie trzeba być specjalnie światłym, by wiedzieć o tym, że korzystanie z nielegalnie pozyskanej mapy jest także sprzeczne z zasadami, więc bronienie osoby, która to robi też jest nie na miejscu.

Każdy ma swój rozum i jedni odbiorą nasze działania jako atak, a Wasze działania jako coś normalnego, a drudzy jako racjonalne bronienie tego, nad czym pracowaliśmy przez długi czas. Uważam więc, że dalsze wpisy na ten temat zasługują wyłącznie na ostrzeżenia wydawane ze strony administracji tej witryny.

Pozdrawiam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja, jako prezes, chciałbym zabrać głos w tej sprawie. Po primo, nadal nie rozumiem Marcin, w jakim celu trąbisz o całej sprawie w tym temacie. Sam mówisz, że chciałeś rozwiązać sprawę polubownie. OK, nie wiem jakie już podjąłeś kroki w celu tego właśnie rozwiązania, ale uważam, że jeżeli jest taki problem, to pisze się o tym do takiej osoby PRYWATNIE, a nie obsmarowuje wizerunek firmy na podstawie tej jednej właśnie osoby. Równie dobrze ja mogłem siedzieć non-stop na waszym Shoutboxie i publikować raporty, jak Twoi pracownicy jeździli nie tak dawno po Kozłowie. Oczywiście, panuje wolność słowa (podobno), ale trzeba znać pewne granice, a nie robić od razu z igły widły. Dobrze, Kamil i Invis być może posiadają mapę, ale co niby mają z nią zrobić? Mogą usunąć, mogą odpalić OMSI i pojeździć na niej, mogą nawet nagrać film. Nam nic do tego, a czy ktoś rzeczywiście rozpowszechnia, czy nie, to już ciężko stwierdzić i nigdy się raczej tego, ani Ty, ani ja nie dowiemy. Jeżeli ktoś chciałby mieć mapę, to mógłby się równie dobrze sam u Was zatrudnić i ją po prostu wykraść. Nie uważam zatem samego faktu posiadania mapy oraz nagrywania filmików z niej jako coś niestosownego, lecz za wysoce niestosowne mogę jedynie uznać sposób, w jaki ją (być może) zdobyli i na coś takiego również nie ma mojej aprobaty, no ale przykro mi... nikogo za rękę nie złapałem ;)

Co do samego charakteru wypowiedzi, to okropnie razi mnie w oczy sztuczna dyplomacja. Nie lepiej po prostu napisać wprost, o co chodzi, zamiast zasypywać treść postu irytującymi sformułowaniami z "wyższych sfer", które nieco utrudniają jego czytanie, a wręcz zniechęcają?

A poniżej chciałem opublikować krótkiego newsa.

Pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że nasza mapa została poddana gruntownej modernizacji centrum w celu zbliżenia jej do polskich warunków. W tym celu modyfikacjom uległ układ drogowy (własne skrzyżowania, polskie oznakowanie poziome). Trwają jeszcze prace nad ustawieniem znaków, a przede wszystkim nad wytyczeniem nowych tras niektórych linii i przywrócenia funkcjonalności starych na nowych ulicach. Poniżej prezentuję kilka screenów:

23172266053038240301_thumb.jpg 16323455412021016279_thumb.jpg

75038443807909687529_thumb.jpg39517297284538180418_thumb.jpg

32275760870946409935_thumb.jpg69411285856120120248_thumb.jpg

Także trasy podmiejskie uległy lekkim przeróbkom, przede wszystkim, za sprawą naszego dyspozytora, Simontki ;)

12757232598885495150_thumb.jpg 09487497316638127613_thumb.jpg

27512809826240663208_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tylko od siebie dodam, że nagrywanie elementu nieudostępnionego publicznie można, jakby się uprzeć, podpiąć pod rozpowszechnianie, natomiast nie rozumiem całego ataku, skoro mapa 1) nie jest chroniona patentami czy prawami autorskimi 2) nie jest rozpowszechniana w celach zarobkowych (chyba, że autor na Twitchu zarabia z tego, to wtedy sprawa się nieco komplikuje)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kończąc dyskusję chciałbym nadmienić iż kanał który jest streamowany nie jest w żaden sposób powiązany z naszą firmą. Nie wiem w jakim celu została stworzona ta nagonka. To,że właścicielem jego jest nasz pracownik, nie ma żadnego związku, nie możemy mu tego zabronić. Po 2, nie widzę tutaj żadnego łamania prawa. Mapa nie jest rozpowszechniana, a na pewno nie jest w naszej firmie, ponieważ sami byśmy tego nie chcieli, a więc szanujemy też innych. Administratora lub też moderatora proszę o wyczyszczenie wątku, ponieważ zawiera nie związane z naszą firmą posty. Dziękuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed chwilą złożyłem CV i czekam na wiadomość. Wasza firma się dobrze zapowiada.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słabo, czekam ok. miesiąca i dalej nic. Konto nie aktywowane CV nie obejrzane. Złożyłem CV jeszcze raz oczekuję aktywacji mojego konta i zobaczenia CV.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może nie spełniasz wymagań poprostu, ja sie dostałem 2 miesiace temu dzień w dzień normalnie aktywnie wszystko funkcjonuje :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisz do kogoś z zarządu na PW gdyż może być jakiś błąd bo wymagań to my za bardzo nie mamy :D Bardzo możliwe że to poprostu niedopatrzenie gdyż osoby która zajmuje się rekrutacją dawno nie widziałem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zakończenie działalności KM Kozłów

Z przykrością zawiadamiamy, że z dniem 13 października 2014 nasza firma kończy swoją, co prawda z przerwą, ale jakby nie patrzeć ponad dwuletnią działalność. Jest to podyktowane brakiem czasu na zajmowanie się firmą. Cały zarząd aktualnie pracuje/studiuje, co wymaga naprawdę sporo poświęcenia, a w końcu każdy ma także swoje życie prywatne, w którym jest coraz mniej miejsca na OMSI i wszystko, co z tym związane. Niestety nie udało nam się wydać nowej wersji mapy, która była w trakcie przygotowań, zatem nie ujrzy ona już światła dziennego. Pragniemy z tego miejsca podziękować wszystkim pracownikom, którzy aktualnie u nas pracują, bądź pracowali, a w szczególności tym, którzy są z nami od samego początku. Bez Was nie byłoby wspaniałej atmosfery i klimatu. Szczególne podziękowania należą się także wszystkim osobom, które miały wkład w rozwój mapy, a w ostatnim czasie w jej modernizację i przystosowywanie do polskich warunków. Myślę, że aby nie myśleć, że ciężka praca poszła na marne, można spojrzeć na fakt, że KM Kozłów mieścił się w ścisłej czołówce pod względem liczby pracowników, a bywały nawet okresy, kiedy był zdecydowanym liderem. Dziękujemy także warsztatowi, który opracowywał specjalnie dla Kozłowa różne modele autobusów. Niestety także one nie pojadą już po kozłowskich ulicach.

Nie jest planowana reaktywacja Kozłowa, dlatego serdecznie prosimy o niezasypywanie naszych skrzynek mailowych/PW lub Gadu-Gadu prośbami o reaktywację bądź możliwość poprowadzenia firmy. Jest to decyzja ostateczna i nie przewidujemy jej zmiany.

Z poważaniem,

Zarząd KM Kozłów S.A.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.