Gość Matej

FAQ i pytania dotyczące OMSI 2.

108 postów w tym temacie

To chyba zależy od tego czy mamy przypisany klawisz do robienia screenshotów w ustawieniach OMSI - jeśli nie, to pozostaje opcja przez Steam (domyślnie jest to F12). Ja nie mam przypisanego, więc wszystkie "pstryki" robię przez aplikację Steam. Wydaje mi się to o tyle wygodniejsze, że od razu można (ale nie trzeba) wrzucić je na swój "parowy" profil, a do tego wyświetlają się jako tło w menu Steam dla OMSI ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy się, że mam aktywne wszystkie możliwe opcje nt. screenów. Chciałem zapytać, cz yCzcionki w formacie .psd można wrzucić do O2 ?, bo chciałem BAZ`a A079 Etałon`a wrzucić do O2 i tam jedna z czcionek jest w takim formacie (przy okazji wiedziałbym na przyszłość, jakby jakiś inny autobus się trafił z takimi fontami. A jak z formatem .BACK ??;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jak kupie nową grę OMSI2 (poprzednią utraciłem w trakcie przeprowadzki) zainstaluję ją na PC to będę musiał od nowa po kolei wgrywać te wszystkie patche żeby mieć jak najbardziej aktualną grę czy jest może jakich jeden zbiorczy patch który uwzględnia wszystkie poprawki? A może jak kupie na steam to od razu po instalacji gra będzie aktualna? Proszę o odpowiedź jak to wygląda na chwilę obecną.

Z góry bardzo dziękuję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy kupujesz na Steam od razu pobiera się aktualna wersja. Gdy instalujesz z płytki instalujesz 2.00.004 i Steam ciągnie każdą aktualizację po kolei. Możesz też kupić pudełko, wyjąć kod, aktywować na Steam i pobrać od razu najnowszą wersję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba masz na myśli aktualizacje do najnowszej wersji 2.2.032 - to wystarczy aktualizacja ze Steamu, w sumie od razu taką ci ściągnie ze Steama. No i dopiero potem ta cała polka z mapami i pojazdami, czyli stopniowe wgrywanie dodatków (nikt tego nie lubi, zwłaszcza jeśli tego dużo :E ).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mapy i inne dodatki to pikuś ... powoli w miarę potrzeb sobie wszystko wgram zastanawiałem się tylko czy te ich (twórców) poprawki zainstalują się automatycznie czy będę musiał sam manualnie wszystko kopiować, podmieniać, robić kopie zapasowe itp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Omsi 1 mamy "awans": najpierw do 1.04, potem do 1.06. A w Omsi 2 mamy ten komfort, że przy aktywnym połączeniu i normalnej (legalnej) wersji instaluje nam od razu tę najnowszą.

Abstrahując od piratów, które zależnie od daty wydania mają same z siebie o wiele niższy poziom rozwoju i niestety są niejako odgórnie zaprogramowane i skazane na "wieczne dziewictwo" - nie dostępują "dojrzałej" postaci, że tak powiem :D . Ale to raczej nie o takim egzemplarzu tu mowa, więc to tylko na marginesie :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Nie wiem czy umieszczam moje pytanie w dobrym dziale ale jeśli nie to przepraszam.

Moje pytanie dotyczy tramwajów w OMSI 2 a dokładniej map na których mamy możliwość ich prowadzenia (jeżeli ktoś zna fajne mapy to chętnie prosiłbym o nazwy). Wiem, że zapewne będzie trzeba też zainstalować jakieś dodatkowe modele tramwajów, tak jak to ma miejsce z autobusami, więc jeżeli ktoś miałby taką możliwość to prosiłbym także o ewentualne podanie nazw modelów oraz czy instalacja nie różni się znacząco od instalacji autobusów. Przeszukiwałem Google ale jednak nic konkretnego nie znalazłem. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach