Przemek!

Projekty w przygotowaniu III - zdjęcia i filmy

564 postów w tym temacie

Solaris prezentuje się fenomenalnie! Nie ma się do czego przyczepić ( -,- ) xD  Wydaje mi się, że wykonanie może być jeszcze lepsze niż było to w przypadku Mercedesów! Wszędzie widoczne są fototekstury. Skrypty, z tego co widać na filmiku będą odzwierciedlały rzeczywistość. Dźwięki są bardzo dobre. Z niecierpliwością czekam na wydanie :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapowiada się bardzo dobry autobus. chociaż na pierwszym zdjęciu zdaje się być zbyt kanciasty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dźwięki jak oryginalne. Brakuje tylko pikania wraz zamykaniem, ale da się to zrobić. ;) Będzie też wersja 3 drzwiowa?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będzie, tak samo SU18III będzie trzydrzwiowe, jednak autor udostępni odpowiednie pliki, dzięki czemu będzie można edytować model.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję, że do grudnia model wyjdzie. Świetnie dopracowany jest. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że modyfikacji opartych na tym Solarisie będzie naprawdę sporo, choć i tak zawsze główne podziękowania powinny lecieć do autora pierwotnego modelu. Świetna robota, naprawdę jakość wykonania jest przednia!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam nadzieję' date=' że do grudnia model wyjdzie. Świetnie dopracowany jest. :) 

[/quote']

Do grudnia to on już będzie zajechany :D. Podobno wydanie modelu to kwestia dni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z Solarisem jest tak...:

Jak mu się dorobi Actię i trzy drzwi i rozdzieli te siedzenia :D to będzie krakowski Solaris.

Są to dźwięki z krakowskich Solarisów :) . Ogólnie, to Morphi się bardzo postarał, bo ten dźwięki są jak realne.

Nie mogę się już doczekać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem pod wrażeniem. Wygląda i brzmi fenomenalnie. Aż się wierzyć nie chce, że w dzisiejszych czasach dojenia wszystkiego i wszystkich, taki majstersztyk wychodzi za darmo.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie podoba mi się tekstura pulpitu, no i to, że w lusterkach jest słaba widoczność w porównaniu do tego co jest w realu. Dźwięki są dobre, choć jednak brakuje mi charakterystycznego terkotania silnika (jeśli można to tak nazwać). Chyba niedługo wydanie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w lusterkach jest słaba widoczność w porównaniu do tego co jest w realu.

Trochę prawdy w tym jest' date=' ale i trochę farmazonu. Małe jakieś wydaje się to prawe lusterko. Wręcz komiczne.

Dźwięki są dobre, choć jednak brakuje mi charakterystycznego terkotania silnika (jeśli można to tak nazwać). 

Bulgotania. Ale co do tego to faktycznie skiepścił dźwięki Morphi w porównaniu z poprzednim filmem. Może to kwestia tego, że nadmuch był włączony, albo jakaś inna wersja jest tych dźwięków. Tak czy owak bulgotania brakuje, a silnik jakoś dziwnie syczy.  

Chyba niedługo wydanie 

Podobno już jest blisko zajezdni. 8)  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dźwięki naprawdę brzmią realnie. Identyczne są w Solarisach krakowskich 2012 i 2013. Mają skrzynię Voith Diwa 5.

Ciekawe, skąd Morphi zdobył takie dobre materiały, że te dźwięki są aż tak prawdziwe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi tam ten SU nie brzmi. Możliwe, że to inna jednostka, ale jednak czegoś takiego w OMSI brakuje.

Solaris Urbino 12 #1553 MZA Warszawa:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up:

Te dźwieki z tego filmiku są bardzo zbliżone do krakowskich, to nie jest inna jednostka, ale autorzy dźwieków nie nagrywają z polskich, tylko z Solarisów, które po Niemcach jeżdżą. Możliwe, że Morphi jeszcze tych dźwięków nie skończył, może jeszcze niektóre poprawić, więc uzbrojmy się w cierpliwość do wydania i wtedy się dowiemy jakie będą.

Mnie póki co podobają się te dźwieki, bo są podobne, ale wprowadzenie kilku poprawek oczywiście nie zaszkodzi. Wtedy by były jeszcze bardziej realne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta