Gość Bartex0805

Kupno OMSI 2 ze zniżką w sklepie Aerosoft

11 postów w tym temacie

Witam

Stworzyłem poradnik z przebiegiem całego procesu zakupu OMSI 2 ze zniżką w sklepie Aerosoft. Zapraszam do uważnego oglądania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W filmie masz błąd, jeśli chcesz zniżkę NIE MUSISZ MIEĆ GRY OD AEROSOFTU!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się wydaje, że powinien być tylko oryginalny cd key, ja kupiłem OMSI na stronie boxoffstore.pl i wydaje mi się ze też powinienem otrzymać zniżkę zgadza się ?:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy steam jest obowiązkowy?

Widzę że można pobrać bez steama, o czym wspomniałeś w 5:00, ale na jakiej zasadzie?

Napiszę że nie miałem ze Steamem do czynienia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem przez Aerosoft i wzięli kasę, ale link nie pojawił się wśród "zakupionych produktów". Wysłałem maila, ale żadnej odpowiedzi. Kupuję tam od paru lat, ale dopiero teraz takie coś się przytrafiło...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy wam też znikła opcja zapłaty przez PayPal. Dzisiaj próbowałem kupić OMSI 2 i w opcjach realizacji wpłaty mam tylko trzy opcje: bank, karta kredytowa i coś jeszcze a PayPala nie ma. Ktoś jeszcze tak ma czy ja jestem tylko takim odmieńcem... :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, są jakieś problemy z PayPalem i ja także nie mogę zakupić. Ehh...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisałem do nich maila moim łamanym angielskim i zobaczymy co dostanę w odpowiedzi

P. S. Opcja PayPal juz wróciła :-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do paypala, jeżeli ktoś zakupił grę płacąc za pomocą paypala i ma potwierdzenie może zgłosić sie do aerosoftu za pomocą linku: https://aerosoft.zendesk.com/anonymous_requests/new .

A co samego zakupu na aerosfcie wczoraj zamówiłem grę 10 minut po premierze, więc mi się udało :P. Niestety wybrałem opcje przelewu bankowego, więc muszę czekać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aha, i jeszcze pytanie, które wiele osób zadaje: Czy zniżka obejmuje także inne wydania omsi niż z aerosoftu? Np. Seria niesamowite maszyny itp.

Tak w ogóle to strasznie słabo im wyszła ta premiera. Na forum nawet niektórzy pisali, że pewnie serwery padną ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak obejmuje OMSI z innej formy dystrybucji niż od aeeosoftu bo wydanie jest nadal to samo. Wiem bo sam dzięki "Niesamowitym maszynom" otrzymałem zniżkę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta