neoplan1121

Instalacja Omsi 2

13 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Mam pytanie , jak zainstalować omsi 2 ? W miejscu gdzie mam omsi 1 , czy odinstalować omsi 1 i ewentualnie pozostawić te płatne dodatki,mapy, itp. Wy jak zainstalowaliście ? ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OMSI 2 instaluje Ci się w miejscu zainstalowania Steama i niestety musisz przekopiować wszystkie dodatki z folderu omsi 1 do folderu z omsi 2.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie można przekopiować trzeba ściągnąć i wgrać jeszcze raz do miejsca docelowego OMSI 2 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy da się jedną grę ze STEAMA zainstalować na 2-ch systemach?

Przyznam się szczerze, że odkąd ściągnąłem grę, to mam same kłopoty. No ale może kiedyś to minie.

W każdym bądź razie, na Windows 8 Profesional gra działa, a na podstawowym Windows 8.1 nie.

Przez program STEAMA nie da sie zalogować. O co w tym wszystkim chodzi?

Może ktoś coś podpowie na temat takiej instalacji :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, da się. Ale możesz być tylko na jednym systemie zalogowanym. Dam przykład. A. Kowalski jest u siebie i gra w omsi 2. Dzwoni B. Kowalski żeby zainstalował grę u niego. A. Kowalski instaluje grę u B. i mogą grać teraz u B. Lecz jeżeli A. Kowalski wróci do domu, to tylko A. Kowalski (lub B. - zależy kto 1szy się zaloguję na konto steam A. Kowalskiego) gra w OMSI 2.

Co ci wyskakuje podczas logowania do steam? Możliwe że masz brak łączności (taki komunikat wyskakuje, dosyć rzadko ale wyskakuje) to trzeba poczekać 5-10 minut i zalogujesz się normalnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz racje. Trzeba poczekać. Ale w nocy czekało się godzinami i nerwy przy tym straciłem.

Okazuje się że dla drugiego systemu trzeba instalować w drugim miejscu, drugi STEAM. Spowoduje to drugą instalację. Cóż, i tak bywa. A wię będą teoretycznie 2 gry OMSI 2, tyle że z 1-go źródła.

STEAM zaczął również wysyłać kody dostępu na maila. Bez tego kodu nie można się logować.

Dowiedziałem się że ten czas oczekiwania, to właśnie czas przesyłki kodu.

Po wklepaniu kodu, możemy ściągać, konfigurować i co tylko się da, bezpośrednio ze STEAMA.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

STEAM zaczął również wysyłać kody dostępu na maila. Bez tego kodu nie można się logować.

Dowiedziałem się że ten czas oczekiwania' date=' to właśnie czas przesyłki kodu.

Po wklepaniu kodu, możemy ściągać, konfigurować i co tylko się da, bezpośrednio ze STEAMA.

[/quote']

Kupiłem OMSI 2 poprzez Steam i żadnego kodu nie otrzymałem ani nie musiałem nigdzie podawać, mam się martwić?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten kod ukazuje sie po aktualizacji programiku STEAMA. Ja tez wczesniej tego nie mialem.

Aktualizacja nastąpila po jej potwierdzeniu. Po wgraniu na 2-gi system ukazalo sie to bez aktualizacji.

Poprostu zabezpieczyli się przed naporem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ukazało się ponieważ jest to jedno z zabezpieczeń steam :) Jeżeli nie chcesz by ciągle ci przychodził email wyłącz Steam Guard. Ale lepiej tego nie robić ponieważ wtedy jest ułatwienie dla złodzieja - wtedy wystarczy znać email i hasło do emaila i do konta steam i już masz po koncie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam mam małe pytanko wczoraj kupiłem Omsi 2 zainstalowałem ją przez steam i teraz gdzie ja znajde folder zapisanej gry bo chciałbym wgrac mapke i autobusy proszę o pomoc . :23 Please:

[mod]Pisz uważniej, zdanie z dużej litery i polskie znaki[/mod]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pliki programów (x86)/ Steam/ SteamAps/ common/ OMSI 2

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta