AlumDark

Problem z dźwiękami w grze.

10 postów w tym temacie

Witajcie,

Mój problem wydaje się być dziwny i za razem banalny do rozwiązania, jednak ja nie potrafię znaleźć genezy błędu. Przechodząc do meritum sprawy: po włączeniu symulacji nie słychać w ogóle dźwięków AI, otoczenia, silnika pojazdu, jednak pewne są słyszalne na przykład: zaciągnięcie hamulca ręcznego, kliknięcie przycisku od zmiany biegu w skrzyni automatycznej, czy dźwięk przełączanej manetki od kierunkowskazów, ale to tylko te dźwięki reszty niet:22 Annoyed:. Posiadając pewne doświadczenie z poprzedniej części OMSI w opcjach wszystkie możliwe suwaki dałem na pozycję max, niestety to nie pomogło. I tu właściwie pokończyły się moje pomysły. Może ktoś z Was będzie wiedział, jak to rozwiązać?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyłącz przyśpieszanie sprzętowe.

1. Wchodzisz w panel sterowania.

2. Wchodzisz w dźwięki i ustawienia audio (głośniczek).

3. Wchodzisz w zakładkę Audio.

4. Klikasz tam gdzie masz odtwarzanie dźwięku na zaawansowane.

5. Wchodzisz na zakładkę wydajność.

6. Pierwszy suwak to jest przyspieszenie sprzętowe (jest opisany).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat rozwiązany. Można zamknąć. Dziękuję za pomoc, w życiu bym na to nie wpadł samodzielnie :25 Not guilty:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cały czas mam w tle jakiś dziwny stukot/terkot. Wie ktoś jak to naprawić? Pojawiło się po wyłączeniu przyspieszenia sprzetowego, z którym nie ma połowy dźwięków

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety jest właśnie błąd odtwarzania dźwięków, który już chyba może naprawić tylko lata. Ten stukot generują pojazdy AI. Jeśli bardzo Ci te dźwięki przeszkadzają to w opcjach wyłącz dźwięki AI i w ten sposób trzeba będzie przeczekać do pierwszej wydanej łaty, która miejmy nadzieje to naprawi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle, że ja w ustawieniach mam wyłączone i dźwięki otoczenia i Ai, a także efekt Dopplera i pogłos w tunelach :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To zostaje ostatnia opcja. W opcjach dzwieku trzeci suwak licząc od góry daj na minimum, u mnie to zadziałało.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja tez mam problem z dźwiękami i nie wiem teraz czy mam dać przyspieszenie sprzętowe na max czy na minimum

proszę o pomoc

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz napisane dokładnie co i jak robić w drugim poście tego wątku. Aczkolwiek, jak już pisałem jest to rozwiązanie tymczasowe musimy czekać na "pacza", który miejmy nadzieje naprawi tego babcia.

PS. Wyłączyć przyspieszenie to znaczy przesunąć suwak na minimum :-D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam , zauważyłem ze ostatnio na mapie Berlina w autobusach MAN SD200,202 mam proboblemy z dźwiękiem . Otóż jeśli ustawie autobus na mapie to dźwięk działa , jeśli zaś przesunę kamerę w stronę drzwi dźwięk turkotu silnika się wyłącza . W autobusach AI w większości tez nie ma dźwięku . W czym może być problem ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta